Masaj

Masaj kelimesi Yunanca’da yoğurmak anlamına gelir. Arapçada ise hafif bastırma anlamına gelen ‘massein’ şeklinde geçer tarihin eski dönemlerinde bir çok uygarlık binlerce yıl fiziksel. zihinsel ve ruhsal rahatsızlıkları gidermek amacıyla çok değişik tarzlarda masajlar uygulamışlardır. Günümüzün hızlı temposun da çoğu zaman unuttuğumuz bu şifalı dokunuş aslında güçlü bir iyileştiricidir.

Geleneksel Türk Hamamı

Geleneksel Türk tarzı temizleme, keseleme ve köpük masajı içeren bakımda özel ipek kese kullanılır ve yumuşatıcı, rahatlatıcı zeytinyağlı sabunlarla masaj yapılır. Zihni ve vücudu mükemmel bir şekilde canlandırır.
Kese
Geleneksel kese uygulamasının ardından cildiniz ölü derilerden arınalarak tazelenir ve nefes alır. Hamamda göbek taşının sıcaklığı, kaslarınızı gevşeterek size gerçek rahatlık hissini tattırır.

[ult_buttons btn_title=”Davranış Kuralları İçin Tıklayınız” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.daphnespa.com%2Fspa-davranis-kurallari%2F|||” btn_align=”ubtn-center” btn_size=”ubtn-large” btn_title_color=”#ffffff” btn_bg_color=”#aa86a6″ icon_size=”32″ btn_icon_pos=”ubtn-sep-icon-at-left”]

18 Yıllık Tecrübe

Spa merkezimizin lüks ve rahat atmosferinde kendinizi şımartın.

Call Now Button
× .